Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że miłość to jeden z elementów, który najczęściej wykorzystywany jest w książkach. Trzeba przyznać, że nawet wtedy, kiedy mamy do czynienia z książkami sensacyjnymi, z thrillerami, to zawsze pojawia się jakiś wątek romantyczny. Nawet w książkach erotycznych miłość jest jednym z ważnych elementów. W szczególności panie lubią czytać książki, gdzie taka miłość pojawia się nie tylko pomiędzy głównymi bohaterami. Jeżeli ktoś lubi książki opowiadające o miłości, to K.N.Haner zaprasza do czytania swojej najnowszej serii. Pierwsza część tej sagi to “Dziedziczka”. Druga część nosi tytuł “Wyższe sfery“.

“Dziedziczka”

Wszyscy zazdroszczą Megan Donell jej życia. Dziewczyna jest młoda. Ma przed sobą całe życie i ogromne możliwości. Do tego ma dostęp do wielkich pieniędzy, ponieważ jej rodzice są przerażająco bogaci. W przyszłości to Megan zostanie dziedziczką całej fortuny. Chociaż już teraz dziewczyna bez problemu może korzystać z fortuny taty. Tylko, że Megan nie zamierza polegać tylko na tym. Bohaterka właśnie jest na etapie kończenia szkoły kucharskiej. W przyszłości chce zostać szefem kuchni. Może to dla niektórych dziwne, ale Megan wierzy w ciężką pracę, dzięki której można wiele osiągnąć. Megan ma marzenia i chce je zrealizować. Idzie jej całkiem dobrze. Do momentu aż poznaje tajemniczego Ericka. Chłopak tak jej zawrócił w głowie, że jest gotowa dla niego porzucić dotąd wyznawane wartości. Jak może zakończyć się ta znajomość?

“Wyższe sfery”

Ich związek szeroko omawiany jest przez wszystkich. Nie ma się czemu dziwić. W końcu Megan jest dziedziczką wielkiej fortuny i wszyscy patrzą na to, co dziewczyna robi i z kim się zadaje. Nic dziwnego, że jej związek z Erickiem budzi takie zainteresowanie. Tylko, że sama bohaterka czuje, iż ten związek zaczyna się rozpadać. Było naprawdę dobrze, ale już nie jest. Mężczyzna traci cały majątek. Chociaż ona i tak go kocha. Tylko, że wraz z utratą pieniędzy na jaw zaczynają wychodzić inne, przykre tajemnice, które sprawiają, że dziewczyna wątpić w swojego ukochanego. Dlaczego on ją oszukał? Jej własny tata próbuje ją przeciągnąć na swoją własną stronę. Megan już sama nie wie co będzie dla niej najlepsze. Kocha Ericka, ale coś czuje, że on nie jest wobec niej uczciwy. Może lepiej uciec dopóki jest na to czas? Warto przekonać się jak potoczy się los najsłynniejszej dziedziczki i jej wybranka. K.N.Haner jak zwykle bardzo wysoko postawiła poprzeczkę, zapewniając czytelnikom ogrom emocji.